Linksmieji Kalėdų seneliai

Šiais mokslo  metais mes, devintų klasių mokiniai, dažniau užsukame pas pirmokus. Ir ne tik todėl, kad pirmokų mokytojos buvo ir mūsų pirmosios mokytojos, o todėl, kad dalyvaujame projekte ,,Auginkime vieni kitus“ ir norime padėti pirmokams saugiai jaustis mokykloje.

Laukdami Kalėdų  kartu su klasių vadovėmis sugalvojome, kad būtų smagu pamokyti pirmokus pasigaminti kokį nors kalėdinį  darbelį. Aišku, jis turėtų būti nesudėtingas, bet originalus. Auklėtoja ir technologijų mokytoja  R. Jablonskienė pasiūlė išmokyti pirmokus pasidaryti Kalėdų simbolį – senelį. Žinoma, pirmiausia mums pačioms teko pasiruošti reikalingas detales ir padaryti suvenyro pavyzdį. O tada pasiskirstėme į grupeles ir vienai pamokai tapome mokytojomis. Buvo tikrai nelengva, bet įdomu. Atrodo, kad pirmokams patiko gaminti žaisliukus. Nelengva buvo išrinkti gražiausius, nes norėjosi paskatinti visus. Bendri mūsų kalėdiniai darbeliai papuošė mokyklos koridorių.

Ir aš, ir kitos devintų klasių mergaitės supratome, koks nelengvas mokytojos darbas- mes buvome klasėje trys, bet vis tiek nesuspėjome prie visų mokinių prieiti, patarti… Manau, tokie užsiėmimai padeda pagalvoti, kokį darbą ateityje norėtum ir galėtum dirbti.

9b klasės mokinė Ineta Karaliūtė