Netradicinė geografijos pamoka apie Indoneziją

8-ų klasių mokiniai buvo pakviesti į netradicinę  geografijos pamoką apie Indoneziją. Pamoką vedė 7 klasės mokinio Tado tėtis.  Iš kelionės po šią šalį jis pateikė daugybę nuotraukų ir įdomių video. Ir pasakojo labai įdomiai, suprantamai, nuotaikingai. Šita pamoka mums buvo kaip praktinis įrodymas, kad geografijos vadovėlio ir mokytojos pasakojimas yra tikra tiesaJ

Sužinojome labai daug apie šią nuostabią šalį:  ją sudaro daugybė salų ir salelių, jos klimatas savitas, įdomūs potvyniai ir atoslūgiai.  Eismas šitos šalies gatvėse neįtikėtinai sudėtingas, be taisyklių,  visi mintyse lyginome  su saugiu eismu mūsų šalies gatvėse.  Indonezija –  nuostabi šalis dėl savo išskirtinės gamtos, architektūros ir kultūros. Šioje šalyje pilna mūsų akiai neįprastų reginių: negirdėti neregėti  vaisiai, gyvūnai, maistas, kultūra, ugnikalniai. Žmonės Indonezijoje labai skiriasi nuo žmonių Lietuvoje, ten žmonės taip greit nesensta –  neatskirsi, kur mokinys, o kur jau suaugęs žmogus. Tik žmonės, gyvenantys  ten, taip pat ir turistai, labai nevertina aplinkos, mėto šiukšles kur papuola. Šiukšlės ten yra didelė problema, bet niekas į tai nekreipia dėmesio.   Taigi po virtualios kelionės į Indoneziją ir įsimintino pasakojimo supratome, kad Indonezija yra be galo graži šalis,  kurią, tikriausiai, visi norėtume aplankyti.

Dėkojame geografijos mokytojai R. Bertašienei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui D. Laumienei už suorganizuotą netradicinę geografijos pamoką.

 

8 c klasės mokinė Skaistė Gužaitė