„Kūrybinių partnerysčių projektas“ Nemunėlio Radviliškyje

Š.m. balandžio 7 d. Nemunėlio Radviliškyje vyko „Kūrybinių partnerysčių projektas“. Į renginį buvo kviečiami iš visų rajono mokyklų mokiniai, norintys išmokti naujų rankdarbių, amatų, maisto gaminimo ir dekoravimo subtilybių.  Renginyje buvo pristatoma net aštuoniolika edukacinių veiklų, kuriomis galėjo užsiimti įvairaus amžiaus mokiniai nuo darželinukų iki dešimtokų.

Mūsų technologijų būrelio „Kūrybinės dirbtuvės“ mokytoja  Rosita Jablonskienė mokė projekto dalyvius kurti „Gėlę- siurprizą“, kurios viduje slepiasi saldainis. Mes, technologijų būrelio mergaitės, mokėmės kruopštumo pindamos raktų pakabukus ir apyrankes, susipažinę su lietuvių tautosaka, rišome šiaudinius sodus, pasitelkę vaizduotę, iliustravome knygą ir net išmokome  iš paprastų medžiagų ar namie esančių nebedėvimų rūbų pasisiūti medžiaginę lėlę.

Po užsiėmimų vyko darbų pristatymai. Pasakojome, kas pavyko, kas sekėsi sunkiausiai, ką naujo sužinojome, išmokome. Džiaugėmės, kad kiekvienu mūsų sukurtu darbeliu galima nudžiuginti draugą, padovanoti artimui ar papuošti savo namus. Pristatymo pabaigoje visų laukė siurprizas. Savo triukais mus stebino biržietis iliuzionistas Ignas Tunkūnas.

Džiaugiamės  susiradę naujų draugų, išbandę save ir smagiai, kūrybiškai praleidę laiką!

 

Technologijų būrelio narė, 6a kl. mokinė Gabija Pavilionytė