Mokykla tapo dar patrauklesnė mokiniams ir mokytojams

Mokinių taryba kviečia pasigėrėti atnaujintomis mokyklos erdvėmis: kabinetais, Ia. fojė, biblioteka, skaitykla, poilsio erdve I aukšte.

Vos įėjus į mokyklą, akis džiugina nauja mokyklos puošmena – baltas medis, kuris įvairių švenčių progomis puošiamas vis kitaip, todėl ši dekoracija visada atkreipia mūsų ir svečių dėmesį. Didžiausias pliusas, kad ši puošmena nėra nupirkta, o pagaminta mokytojų, todėl galime didžiuotis mokytojų sumanymais.

Pagaliau vėl galime leisti laiką naujoje poilsio zonoje, kuriai jaukumo suteikia ne tik suolai, bet ir nauji minkštasuoliai, įdomiai dekoruotos grindys. Ši erdvė pritraukia ne tik mažuosius, bet ir vyresnių klasių mokinius, kurie nori pailsėti pertraukų ar laisvu nuo pamokų metu.

Džiaugiamės, kad I aukšte įkurta parodų galerija, kurioje eksponuojami buvusių mokinių, jų tėvelių ar žinomų menininkų darbai (mokykla vykdo projektą ,,Mes iš ,,Aušros). Kita galerijos dalis skirta ,,Aušros“ garbei – čia rasite nuotraukas mokinių, kurie yra mokyklos garbė ir pasididžiavimas. Stiklinėje vitrinoje garbingą vietą užima mokyklos laimėjimus įrodantys trofėjai.   

Mėgstančius skaityti arba laiką praleisti tyliai, kviečia atnaujinta skaitykla. Atnaujintoje bibliotekoje atsirado dar daugiau erdvės, o knygos išdėliotos taip, jog jas galėtų lengvai atrasti tiek pradinių, tiek vyresniųjų klasių mokiniai.

Tiems, kurie nori aktyviau praleisti pertraukų laiką, yra galimybė žaisti stalo tenisą: turime du naujitelaičius stalus trečio aukšto fojė. Kiekvienos pertraukos metu teniso stalai būna užimti, o aplink stovintys žiūrovai palaiko savo draugus. Šios pramogos prašė daugelis mokyklos mokinių ir štai pageidavimas išsipildė – koridoriuose netyla mokinių balsai po laimėtų stalo teniso mačų.

Labiausiai džiugina atnaujintos kabinetų erdvės: 321, 322, 323, 324 kabinetai, technologijų kabinetas, anglų kalbos kabinetas (nauji mokykliniai suolai, nauji baldai). Erdvės atrodo labai solidžiai ir nenusileidžia didžiųjų miestų mokykloms. Todėl vis dažniau mokiniai pripažįsta, kad mokykla darosi vis gražesnė, patrauklesnė ir šiuolaikiškesnė..

Mokinių tarybos narės  iš 9b  – M. Mociūnaitė ir L. Undzėnaitė