Pradinių klasių mokinių komandų laimėjimai rajono trikovės varžybose

Gegužės 7 dieną Jaunimo stadione vyko rajono pradinių klasių mokinių trikovės varžybos. Jose dalyvavo  Kaštonų, ,,Atžalyno“, ,,Aušros“ pagrindinių mokyklų bei Vabalninko B. Sruogos gimnazijos komandos. Visi buvo puikiai pasiruošę – atvyko  kovoti ir laimėti. Mokiniai dalyvavo 30 metrų bėgimo, šuolio į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko metimo rungtyse. Mokyklai atstovavo dvi komandos – mergaičių ir berniukų. Mūsų mokyklos mergaičių komanda iškovojo II – ąją vietą rajone, berniukų komanda – I- ąją vietą rajone.  Mūsų mokyklos berniukų komandos dar laukia respublikinės trikovės varžybos Utenoje. Manau, dar nudžiuginsime mokyklos bendruomenę naujais laimėjimais.

 

Linkime mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komandai

sėkmės kovojant dėl rajono taurės.

Mokytoja M. Budriūnienė