Dieninio vasaros poilsio stovykla ,,Aušroje“

Pradinių klasių mokiniams pamokos jau baigėsi, tad šiek tiek atsipūtę 1-4 klasių mokiniai birželio 4-8 dienomis lankė dieninę stovyklą mokykloje.

Pradinių klasių mokytojos ir socialinė pedagogė visą savaitę vykdė įvairias veiklas. Žaidė komandinius judriuosius žaidimus mokyklos stadione, atliko kūrybines užduotis, dalyvavo edukaciniame užsiėmime apie saugų elgesį vandenyje ir namuose vasaros atostogų metu. Be to, stovyklautojai susipažino su pirmuoju kopijavimo „aparatu“ – kalke. Jie bandė per kalkę piešti, rašyti. Trečią stovyklos dieną mokiniai atliko įvairius mankštos pratimus su muzika. Muzikinę mankštą vedė Biržų sveikatos biuro jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė V. Urvakytė ir mokyklos sveikatos priežiūros specialistė J. Skujienė.

Stovyklautojai apsilankė policijos komisariate, kur susipažino su policininko profesija, apžiūrėjo policininkų darbe naudojamus ginklus, apsaugos priemones. Visi noriai matavosi neperšaunamas liemenes, išbandė antrankius. Bendruomenės pareigūnai V. Andžienė ir M. Balčiūnas priminė vaikams saugaus elgesio taisykles gatvėje: pėsčiųjų ir dviratininkų pareigas, kaip elgtis namuose likus vieniems. Taip pat mokiniai turėjo galimybę išbandyti įvairius treniruoklius sporto salėse, kurioje mankštinasi policijos darbuotojai. Sporto salės įkurtos suremontuotame policijos komisariato pastato rūsyje.

Paskutinę dieną stovyklaudami Dauguviečio parke vaikai aptarė savaitės veiklas, pasakojo įsimintiniausias savaitės akimirkas. Kiekviena diena buvo pilna įvairių emocijų ir įspūdžių.

Kartu stovyklaudami skirtingų klasių mokiniai patobulino savo bendravimo ir bendradarbiavimo, savitarpio supratimo ir pagalbos vienas kitam kompetencijas. Mažieji pirmokai ir antrokai pasisėmė patirties iš vyresniųjų mokinių. Atsisveikindami stovyklautojai palinkėjo vieni kitiems šiltų, linksmų ir įdomių vasaros atostogų.

 

Socialinė pedagogė Asta Kregždienė