,,Mes iš ,,Aušros“ – mokykloje lankėsi 1965-ųjų metų 12 laidos buvę mokiniai

Mes, 1965 metų 12-oji abiturientų laida, susitikome po 53 metų. Mintis susitikti kilo ekspromtu, susiskambinus keliems, palaikiusiems ryšius. Gan per trumpą laiką pavyko susirasti 10 buvusių bendraklasių, kurie su džiaugsmu pritarė tam. Iš 25 baigusiųjų visi išsibarstėme po platų pasaulį. Dalis jau atgulė Amžino poilsio, dalis gyvena užsieniuose, kitų nepavyko surasti.

Susitikome birželio 8 dieną Biržuose: 10 klasiokų – penkios merginos ir penki vaikinai, jei taip galima pavadinti 70-mečius. Kaip keista, susitikus visiems atrodė, kad ką tik išsiskyrėme, nepraradome ryšio. Aplankėme mokyklą, klasės auklėtojo Vilimo kapą, kitas mielas širdžiai gimtojo miesto vietas. Net nepastebėjome, kaip greit praėjo laikas ir vėl reikėjo skirtis. Nusprendėme ir toliau ieškoti likusių draugų ir greitu laiku vėl susitikti, nes laikas eina ne mūsų naudai.

Po susitikimo paskelbtos nuotraukos ir žinia socialiniuose tinkluose apie susitikimą davė rezultatų – atsiliepė dar 6 klasiokai, kurie labai gailisi, kad neteko dalyvauti. Tikimės, kad šis ratas dar labiau išsiplės ir kitais metais mūsų bus daugiau.

Susitikime dalyvavo Rita Mežanskaitė, Zita Kubiliūnaitė, Raimonda Vilkaitė, Alina Kručkauskaitė, Birutė Adomavičiūtė, Stasys Kiškis, Rimas Krisiukėnas, Jonas Karosas, Kostas Galvelė ir aš.

 

Pagarbiai   

,,Aušros“ mokyklos 12 laidos

abiturientas Linas Saplys