Įdomus susitikimas – ,,Mes iš ,,Aušros“ projekto veiklos tęsiasi

Lapkričio 16 dieną į mokyklą sugrįžo buvusi mokinė, dailininkė ir fotografė Taurima Bunkutė.

Dailės mokytoja R. Zemlickienė pakvietė mokinių grupę į netradicinę dailės pamoką – tapyba ant stiklo. Pamoka iš kitų dailės pamokų išsiskyrė tuo, kad ją kartu su dailės mokytoja vedė buvusi mūsų mokyklos mokinė. Dailininkė pristatė savo darbus, pieštus ant stiklo: paveikslus, puodelius, nuotaikingai dirbo kartu su mokiniais. Pamokoje dalyvavę 24 kūrybiškai nusiteikę mokiniai patyrė gerų emocijų, išmoko naujos tapymo technikos.

,,Tapyba, fotografija, stiklas bei kiti menai man yra ir mylimas darbas, ir visas gyvenimas“  – taip savo santykį su menu  apibūdina menininkė Taurima.

        Kaligrafija, iliustravimas, žaislai eglutei, tapyba ant stiklo ir porceliano, įvairūs grafikos projektai, interjero darbai, rekvizitai, dekoracijos kinui bei reklamai, papuošalai, oda, žemės ir aplinkos meno objektai – štai apie ką pasakojo menininkė susitikime su mokiniais Konferencijų salėje. Džiugu, kad dailininkę sutiko jos pirmoji mokytoja A. Petronienė, labai šiltai ir taikliai apibūdino ,,ilga ilga kasa, didelėm akim mergaitę, kuri pradinėse klasėse padarė tik vieną klaidą diktante“… ,,Labiausiai ir sužavėjo dailininkės optimizmas rasti sau įdomias veiklas, drąsiai leistis į naujas ir pačiai įdomias sritis“,- po susitikimo mintimis dalijosi dešimtokai. Įdomiai perteikta gyvenimo istorija nuo pat vaikystės, mokyklos laikų,  mokymosi nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Vilniaus meno akademijoje ir kita įvairi menininkės patirtis – nuskambėjo kaip drąsaus, laisvo pasirinkti, darbštaus, gabaus žmogaus sėkmės istorija.

Mokyklos bendruomenė turės galimybę mokyklos galerijoje apžiūrėti dailininkės paveikslus sausio mėnesį.

Daugiau apie menininkės veiklą www.taurima.lt

 

Dailės mokytoja Rima Zemlickienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui D. Laumienė