Mokyklos komandos sėkmė etikos konkurse „GYVENU-STEBIU-VERTINU“

Sausio 23 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Biržų rajono 6-10 kl. mokinių etikos konkursas, kurio tikslas – skatinti susimąstyti, kokią įtaką daro medijos ir socialiniai tinklai jaunimo vertybių ir kultūros suvokimui. Konkurse dalyvavo aštuonios komandos. Mūsų mokyklai atstovavo 8 klasių mokinių komanda: Judita Paunksnytė, Rugilė Gasiūnaitė, Rugilė Šešeikaitė, Marijus Šijanas ir Pijus Valotka.
Dalyviai turėjo atlikti tris užduotis (kūrybinę, kritinio mąstymo ir vaidybinę), skatinančias kritiškai vertinti medijų ir socialinių tinklų įtaką jaunimo vertybinėms nuostatoms.
Mūsų komanda užėmė II – ąją vietą. Mokiniai liko patenkinti ne tik užimta prizine vieta ir apdovanojimu, tačiau džiaugėsi, kad konkurse vyravo gera nuotaika ir tolerancija. Mokiniai turėjo galimybę tobulinti asmeninę, bendradarbiavimo ir socialinę kompetencijas.

Etikos mokytoja Rima Mitrochinienė