Aušrietės tarpzoninėse kvadrato varžybose

Šeštadienį, sausio 12 dieną, mūsų mokyklos 5-6 klasių mergaičių kvadrato komanda dalyvavo 2018-2019 m. m. Lietuvos moksleivių žaidynių tarpzoninėse kvadrato varžybose Rokiškyje. Jose rungėsi Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Panevėžio ,,Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos, Švenčionių rajono Švenčionėlių ir Biržų ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos komandos.
Mūsų mokyklos merginos nugalėjo panevėžietes ir švenčionietes, patyrė vieną pralaimėjimą prieš rokiškietes. Savo pogrupyje užėmė antrą vietą, o Lietuvoje – 5-8 vietas. ,,Aušros“ komandai atstovavo: S. Aukštikalnytė, A. Lapėnaitė, R. Ramanauskaitė, J. Vėjelytė – 6a, A. Šlikaitė, E. Užtupytė, – 6b, T .Šniokaitė,– 6c, I. Jasiūnaitė – 5a, S. Čepaitė – 5c. Komandą varžyboms ruošė mokytoja L. Kėželienė.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Laima Kėželienė