Pergalė protų mūšyje

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28-ąją, rajono mokyklų 6-8 klasių mokinių komandos rinkosi į Biržų ŠPT salę, kur vyko Lietuvių kalbos dienoms skirtas žaidimas – protų mūšis ,,Lietuvių kalbos ir literatūros paslaptys“. Šį žaidimą organizavo Biržų rajono savivaldybės administracija ir Biržų ŠPT.
Mūsų mokyklai žaidime – protų mūšyje atstovavo aštuntokės Augustina Binkytė, Jovilė Brobliauskaitė ir Goda Greviškytė bei septintokai Vainius Samulis ir Gabrielė Tamašauskaitė. Komandoms teko įveikti penkis turus po penkis klausimus. Lengva nebuvo, prireikė ne tik gimtosios kalbos, literatūros išmanymo, bet ir istorijos žinių, savo gimtojo krašto pažinimo. Mūsų mokyklos komanda parodė puikias žinias, sumanumą ir protų mūšyje laimėjo I-ąją vietą.

Padėka ir sveikinimai komandos nariams!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Stakionienė