Pradinukai pakvietė visus į Kaziuko mugę

Jau tapo tradicija kiekvienais metais mokykloje rengti Kaziuko mugę. Renginio tikslas – ugdyti kūrybiškumą, pažintinius gebėjimus, bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius.
Kovo 1 d. mokykloje šurmuliavo pradinukų surengta mugė. 2-4 klasių mokiniai įrengė prekybvietę, pasipuošė savo darbo vietą. Mugėje buvo galima įsigyti keramikos, medžio dirbinių, papuošalų, suvenyrų, darbelių iš popieriaus, saldumynų, sūrio, medaus. Smagu ne tik parduoti, bet ir įsigyti patinkamą daiktą. Pirkėjai skubėjo pirkti lauktuvių sau ir savo artimiesiems.Vieni mokiniai turėjo galimybę tapti verslininkais, kiti galėjo savarankiškai pasirinkti, ką pirkti, ir susimokėti už prekes.Aktyviausi prekybininkai buvo 2c, 3a klasių mokiniai. Daugiausiai pajamų gavo 3c, 4b klasių mokiniai. Vaikai kartu su mokytojomis skaičiavo mugei skirtas išlaidas ir gautas pajamas, apibendrintus rezultatus pateikė stende.
Mugė sukėlė daug gerų emocijų, paliko puikių įspūdžių. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis. Smagu, kad vaikams ruoštis mugei padėjo tėveliai, seneliai.

3a klasės mokytoja Eglė Nemanienė