Aušriečių laimėjimai ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose

Kovo 15 dieną Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje vyko 2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių 5-6 klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus Balsių pagrindinės, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ir mūsų mokyklos komandos.
Visi dalyviai turėjo išbandyti jėgas aštuoniose estafetėse. Aikštelėje vyko rimtos kovos ir pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad aušriečiai 1 tašku nusileido rokiškėnams. Biržų ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos komanda savo pogrupyje užėmė II- ą vietą, o respublikos mastu pasidalino 5-8 vietomis su kitų pogrupių antros vietos laimėtojais.
Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: 5a – R.Lazauskas, B. Krikščiukas; 5b – A.Samulionis, T.Virkovas, A.Viederis, K.Vaitiekūnas, P.Striška ; 5c – A.Grubinskaitė, A.Kregždaitė, S.Čepaitė, O.Gasiūnas, K.Klimas;6a – S.Aukštikalnytė, A.Lapėnaitė, U.Gedvilaitė; 6b – N.Kėželis, A.Šlikaitė; 6c – T.Šniokaitė, S.Pleirytė, G.Likaitė. Dėkojame visiems mokiniams, ginantiems mokyklos garbę. Komandą ruošė mokytojai Gediminas Kaminskas ir Laima Kėželienė.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Laima Kėželienė