Aušriečiai bėgimo varžybose Jono Pipynės ir Biržų mero taurėms laimėti

Gegužės 3 dieną Biržų miesto pilies kieme Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras kartu su Lengvosios atletikos asociacija organizavo bėgimo varžybas, skirtas Jono Pipynės ir Biržų mero taurėms laimėti. Dalyvauti šiose varžybose buvo pakviestos visos rajono mokyklos ir darželiai.
Mes, kaip sveikatą stiprinanti mokykla, taip pat prisidėjome prie šios iniciatyvos. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: iš 3a – 1 ,iš 5a klasės – 8, iš 6a klasės – 10, iš 7a – 8, iš 7b – 4, iš 6c – 2 ir iš 1c klasės net 13 mokinių kartu su mokytoja Egle Karaliūniene. Moksleiviai rungtyniavo įvairiose amžiaus grupėse, pagal savo gimimo metus, atskirai mergaitės ir berniukai. Jauniausiems bėgimo dalyviam , gimusiems 2008-2012 metais, teko įveikti 300 m. distanciją, o vyresniems mokiniams, gimusiems 2007-2004 metais, 500 m. atstumą. Nors ir buvo šaltokas oras, visi mūsų mokyklos bėgikai įveikė trasą. Už dalyvavimą bėgime buvo apdovanoti medaliais ir valgomais prizais: obuoliais, sūreliais, vandeniu.
Geriausiai šiame bėgime pasirodė ir ne tik medalius, bet ir taures gavo 1c klasės mokinys Ovidijus Remeika ir Lukas Martinkėnas. Ovidijus atbėgo pirmas 2012 m. gimusių berniukų tarpe, o Lukas finišavo antras savo amžiaus grupėje, t.y. 2011m. gimusių berniukų tarpe. Taures taip pat iškovojo dvi 6c klasės mokinės Gabija Baltrūnaitė ir Paula Krisikėnaitė. Jos užėmė pirmą ir antrą vietas savo amžiaus grupėje, t.y. 2006 m. gimusių mergaičių tarpe.
Dalyvavimas šiame renginyje suteikė daug gerų emocijų, moksleiviai įgavo patirties ir, aišku, pastiprino savo sveikatą.

Sveikatą stiprinančios grupės veiklos koordinatorė

Laima Kėželienė