Užsienio reikalų ministerijos iniciatyva „Atgal į mokyklas“

Minėdama Europos dieną mokykla prisijungė prie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) jau tradicine tapusios iniciatyvos „Atgal į mokyklas“. Tai visos ES mastu vykdomas projektas, prie kurio jau kelerius metus iš eilės prisideda URM ir kitos valstybės institucijos. Jo tikslas – atkreipti jaunimo dėmesį į ES, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis, pakviesti dalyvauti Europos dienos renginiuose.
Šio projekto metu URM diplomatai ir kitų valstybės institucijų atstovai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie ES. Mokykloje lankėsi Žemės ūkio ministerijos viceministras, buvęs mūsų mokyklos mokinys Venantas Griciūnas. Viceministras vieną dieną tapo mokytoju ir 7-ų ir 9 klasių mokiniams smagiai ir įdomiai papasakojo, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.
Svečias džiaugėsi, kad ,,Aušros“ mokykla vis keičiasi, modernėja, domėjosi mokyklos gyvenimu, lankėsi pamokose, bendravo su mokytojais ir mokiniais.

 

Mokyklos administracija