Aušriečių merginų pergalė keturkovės tarpzoninėse varžybose

Gegužės 17 dieną Šiauliuose vyko 2018-2019 m.m. Lietuvos moksleivių žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos. Jose dalyvavo mūsų mokyklos mergaičių ir berniukų komandos. Šiose varžybose sėkmė lydėjo merginas. Susumavus visų keturių rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad aušrietės užėmė pirmąją vietą ir gavo teisę dalyvauti finalinėse lengvosios atletikos keturkovės varžybose.

Gegužės 24 dieną Alytuje mūsų mokyklos mergaitės rungsis su aštuoniomis geriausiomis komandomis iš visos Lietuvos. Pasisekė ne tik komandai, bet ir Sintijai Aukštikalnytei, kuri, susumavus asmeninius rezultatus, užėmė pirmą vietą.

Aušriečių komandai atstovavo šios merginos: G.Šteinbergaitė – 7a, K.Lapėnaitė, M.Balčiūnaitė – 7b, S. Aukštikalnytė – 6a, A. Šlikaitė – 6b, P. Krisikėnaitė – 6c.

 

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Laima Kėželienė