Mokyklos jaunių choras festivalyje ,,Mes Lietuvos vaikai 2019“

,,…vargu, ar įmanoma nusakyti tą jausmą, kai keli tūkstančiai balsų susijungia į visumą, kai tūkstančiai rankų pakyla į viršų ir estrada subanguoja. Tą akimirką supranti, kas yra euforija ir kad būna džiaugsmo ašarų…Nežinau, ar visi tą jaučia, bet aš jaučiu…“( viena iš chorisčių).
2019 m. birželio mėn. 16 d. Klaipėdos vasaros estradoje vyko VI Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalis ,,Mes Lietuvos vaikai“. Į šį festivalį atvyko apie 200 meno kolektyvų ir apie 6000 dalyvių iš visos Lietuvos mokyklų bei kitų ugdymo įstaigų.
Festivalio tikslas – tautinės kultūros pagrindu per lietuvišką dainą ugdyti jaunąją kartą, skiepyti meilę ir pagarbą Lietuvai, jos žmonėms, istorijai, kultūrai, puoselėti ir tęsti Lietuvos chorinio dainavimo bei dainų švenčių tradicijas.
Festivalį rengė Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras“ ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Švietimo, mokslo ir sporto bei Kultūros ministerijomis, Klaipėdos miesto savivaldybe. Šis festivalis yra pasirengimo Lietuvos moksleivių dainų šventei sudedamoji dalis.
Choristus nuo pat išvažiavimo lydėjo geros emocijos, puiki nuotaika ir geras oras. Šeštadienis– edukacinė diena: su choristais aplankėme Klaipėdos gintaro muziejų, Baltijos jūrą, Pajūrio regioninio parko Olando kepurę, Laikrodžių muziejų. Sekmadienis – repeticijos, eisena, šventinis koncertas.

Muzikos mokytoja J.Stasiūnienė