Moksleiviškas pirmadienis ,,Aušroje“

Taip, tai naujų mokslo metų PIRMADIENIS, paskelbęs mokslo metų pradžią ,,Aušroje”!

Mokyklos bendruomenė su džiaugsmu sutiko pačius mažiausius – 56 pirmokus. Jie tokie dideli ir laimingi jautėsi, kai kartu su tėveliais atėjo į šventę. Pirmoji pažintis su mokykla – vyresniųjų draugų – devintokų ir dešimtokų – lydimi tipeno tradiciniu keliu mokyklos paradinių durų link.

Mokyklos direktorė S. Venckūnienė sveikino mokinius, mokytojus, tėvelius. Iškilmingai vėliavą pakėlė geriausi mokyklos mokiniai: E. B. Biconaitė, D. Kačinskas, G. Petronytė, D. Mažuika, R. Šimėnaitė, G. Venskutė, V. Samulis.

Po iškilmingos ceremonijos visi mokiniai pakviesti į pirmąją pamoką.
Pirmųjų klasių mokytojos Pranutė, Asta, Reda džiaugėsi, kad pirmokai tokie protingi ir drąsūs pasirodė savo mokytojoms – išpuoštuose kabinetuose vyko susipažinimas – pirmoji pamoka.

Linkėjimai, spalvingos gėlių puokštės, besišypsantys mokytojai, savo auklėtinių pasiilgę klasių vadovai, draugų po vasaros išsiilgę klasiokai, švente norintys pasidžiaugti tėveliai – toks tikras, draugiškas, nuoširdus visos bendruomenės šventės šurmulys tądien patikino, kad svarbus mokyklos bendruomenės ryšys ir mokslo metai kartu visiems bus sėkmingi,

Mokyklos administracija