Pradinių klasių mokinių konferencija

 

 

Mūsų mokyklos 4a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų pradinių 2-4 klasių mokinių pažintinėje-praktinėje konferencijoje „Tyrinėju pasaulį ir atrandu save“. Konferencijos tikslas – plėtoti pradinių klasių mokinių pažintinę, komunikacinę, kūrybiškumo ir skaitmeninę kompetencijas tyrinėjant artimiausią aplinką, atliekant įvairius bandymus, tyrimus, stebėjimus, skatinti mokinius gilintis į pasirinktą temą, mokantis samprotauti.

Pranešimus įvairiomis temomis: nuo ryšio su gamta iki gyvalazdžių, kriauklių ar Afrikinių sraigių skaitė pradinių klasių mokiniai iš Biržų, Kėdainių, Panevėžio, Tauragės, Telšių, Vilkaviškio ir Radviliškio mokyklų.

Mūsų mokyklos mokinė Karina Staškevičiūtė skaitė pranešimą „Triušiai“, Emilis Sindriūnas „Kristalas“, o Tajus Micikevičius „Didesnio ir mažesnio svorio kritimo greičio skirtumas“.

 

Prad. kl mokytoja metodininkė

Asta Petrusevičienė