„Aušros“ mokyklos ilgalaikio projekto „Pažinkime gimtąjį Biržų kraštą“ pristatymas

 

Balandžio 5 dieną po pamokų „Aušros“ pagrindinės mokyklos III aukšte šurmuliavo mokytojai, mokiniai ir svečiai. Šurmulio priežastis – ilgalaikio projekto „Pažinkime gimtąjį Biržų kraštą“ pristatymas. Mokytoja Vilma Gailiūnienė – šio projekto įgyvendintoja – visiems pristatė darbo tikslą: kad gimtojo krašto istoriją mokiniai galėtų sužinoti ne tik iš vadovėlių. 18 didelių spalvotų stendų su svarbiausiais Biržų krašto istoriniais momentais ir iškiliausiomis asmenybėmis nuo Radvilų laikų iki Nepriklausomybės atkūrimo dabar ne tik puoš koridorių, bet ir pasitarnaus švietėjiškai veiklai.

Direktorė Saulė Venckūnienė pasidžiaugė įgyvendinta idėja ir padėkojo visiems, prisidėjusiems savo veikla prie šio projekto. Padėkos raštai buvo įteikti mokytojai Vilmai Gailiūnienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Danutei Laumienei, buvusiai Biržų krašto „Sėlos“ muziejaus darbuotojai ir mūsų mokyklos mokinei Rimai Binkienei.

Ir mokytojai, ir svečiai tvirtino, kad toks estetiškas ir informatyvus stendas yra puiki mokymo priemonė įvairių dalykų pamokoms ir geras pavyzdys kitoms mokykloms, kaip „prakalbinti mokyklos sienas“.