Akcija „Metų knygos rinkimai 2022“

 

Jau aštuonioliktą kartą vyksta akcija „Metų knygos rinkimai“. Šios akcijos tikslas – skatinti Lietuvos rašytojus kurti, o leidėjus leisti kokybišką literatūrą įvairaus amžiaus žmonėms, skatinti juos skaityti. Akcijos idėja – pristatyti geriausius 2022-aisiais metais išleistus lietuvių rašytojų kūrinius vaikų, paauglių, suaugusiųjų kategorijose. Akciją „Metų knygos rinkimai“ rengia Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.

Mūsų mokyklos bibliotekos darbuotojai kiekvienais metais kviečia mokinius skaityti ir rinkti jiems labiausiai „Metų knygos rinkimai“ akcijos patikusią knygą. Geriausios knygos rinkimai vyks iki gegužės 15 dienos.

Kviečiame mokinius apsilankyti mūsų mokyklos bibliotekoje,
skaityti ir aktyviau dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai 2022“. Laukiame Jūsų!

Bibliotekos darbuotojai