Vokiečių kalbos diena „Ö kaip vokiškai? – Deutsch mit Spaß!“

 

Jau aštuntus metus visoje Lietuvoje spalio mėnesį vyksta Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Į jas, kaip ir kasmet, įsijungė ir Biržų miesto mokyklos.

„Atžalyno“, „Aušros“ ir Kaštonų pagrindinėse mokyklose bei „Saulės“ gimnazijoje visą savaitę vyko kitokios vokiečių kalbos pamokos – atlikdami įvairias užduotis kraštui pažinti mokiniai linksmai pažvelgė į vokiečių kalbą, sužinojo naujų faktų apie Vokietiją ir įtvirtino žinias.

Spalio 19 d. į baigiamąjį renginį Kaštonų pagrindinėje mokykloje tradiciškai susirinko visų miesto mokyklų 6 – 8 kl. mokinių komandos. Renginio metu skambėjo grupės SKAMP specialiai šiai dienai sukurta repo daina „Ja, ichkann! . Komandos išsiskirstė po stoteles. Mokiniai skubėjo kuo greičiau ir geriau atlikti įvairiausias užduotis, surinkti kuo daugiau taškų. Buvo linksma, triukšminga pirmoji valanda, skirta stotelėms, kuri prabėgo labai greitai. Po jų sekė interaktyvi viktorina – žinių apie Vokietiją, jos prekinius ženklus, geografiją, žymias asmenybes ir vietas patikrinimas… Linksmai ir naudingai praleidome laiką, o ir pralaimėjusių nebuvo – saldžių prizų užteko visiems…

 

Vokiečių k. mokytoja metodininkė Žaneta Šležienė