Gegužės 18–22 dienomis pradinių klasių mokiniai tradicinius suolus išmainė į gyvąją gamtą 🌳🍃. „Lauko klasės“ dienų veiklos pakvietė vaikus mokytis kitaip – stebint 👀, tyrinėjant 🔍 ir patiriant pasaulį aplink mus 🌍.
Gamta savaitei tapo tikra atradimų erdve 🌿:
🔹 pirmokai susipažino su medžiais 🌲🌳, mokėsi skirti spygliuočius nuo lapuočių ir skirstė juos į senus bei jaunus;
🔹 antrokai leidosi į eksperimentus 🧪: 2a ir 2c klasių mokiniai matavo bei analizavo skraidyklių nuotolį , o 2b klasė sujungė judesį su gamtinėmis medžiagomis 🍂 ir ieškojo gamtos ritmo ;
🔹 trečiokai ir ketvirtokai tapo tyrėjais 🔎: 3a klasės mokiniai tapo „Gamtos detektyvais“ 🕵️♀️🕵️♂️ – stebėjo gamtą visais pojūčiais ir kūrė mandalas 🎨 iš gamtinės medžiagos. 3c ir 4c mokiniai gilinosi į invazinių augalų 🌱 ir šliužų 🐌 paslaptis, o 4a ir 4b klasių mokiniai tyrinėjo mokyklos kiemo augalijos ardus 🌾 ir stebėjo gyvąją gamtą🐞.
„Lauko klasės“ dienos pradinukams padovanojo neįkainojamą patirtį 💚 – galimybę mokytis bendradarbiaujant, eksperimentuojant 🧪 ir atrandant pasaulį pačiu natūraliausiu būdu 🌍.
Mokytoja R. Briedienė 🌷






