Pasiekimai ,,Kings“ olimpiadoje

 

„Kings“ olimpiada – tai didžiulė, tarptautinė bendruomenė. ,,Kings“ olimpiados jungia daugiau nei 300 000 ,,žiniukų“ iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos! Komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam! ,,Kings“ tikslas – sukuriant galimybę mokiniams dalyvauti akademinėse olimpiadose, skatinti 2–12 klasių moksleivių susidomėjimą matematikos ir anglų kalbos mokomaisiais dalykais.”

Kiekvienais metais mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja matematikos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos, lietuvių kalbos Kings olimpiadoje. Pirmiausia mokiniai dalyvauja kvalifikaciniame etape. Po kvalifikacinio etapo dalyviai, surinkę 50 % ir didesnį norminį įvertinimą, kviečiami dalyvauti finale. O itin aukštus pasiekimus parodę mokiniai gauna kvietimą dalyvauti Kings lygoje. Įveikus anglų kalbos, matematikos bei lietuvių kalbos testus, suteikiama galimybė laimėti auksinės arba sidabrinės spalvos medalį. Mūsų mokyklos mokiniai Dominykas Zurba (4a, mokytoja R. Kubilienė) dalyvavo ,,Kings“ lygoje ir laimėjo auksinės spalvos medalį ir sertifikatą bei Normanas Liutkus (8a, mokytoja Inga Šafranauskienė) laimėjo sidabrinės spalvos medalį ir sertifikatą.

Mokytojos R. Kubilienė ir I. Šafranauskienė