Įgyvendindami veiklos plano priemonę, skirtą bendradarbiavimo ir emocinės gerovės stiprinimui, mokytojai dalyvavo Monteball žaidime Mantagailiškio dvare.
Ši netradicinė veikla tapo puikia proga stiprinti tarpusavio ryšius, ugdyti komandinio darbo įgūdžius, mokytis priimti bendrus sprendimus ir siekti bendro tikslo. Gamtoje vykęs žaidimas skatino bendravimą, tarpusavio palaikymą, pozityvias emocijas ir leido kolegoms pažinti vieniems kitus kitokiame kontekste nei kasdienė darbo aplinka.
Tikime, kad darni ir vieninga mokytojų komanda kuria geresnę aplinką visai mokyklos bendruomenei. 💙💛



