Pasibaigus mokslo metams „Aušros“ mokiniai vasarą pasitiko turiningai ir linksmai – dalyvavo dviejų dienų su nakvyne stovykloje „Vartai į vasarą“. 🏕️
Pirmąją stovyklos dieną mokiniai vyko į Panevėžį, kur smagiai leido laiką žaisdami boulingą 🎳 . Vakare veiklų netrūko – stovyklautojai laiką leido gryname ore, žaidė krepšinį 🏀 , futbolą ⚽ , tinklinį 🏐 bei smagiąją „bulvę“. Taip pat apžiūrėjo miestelio apylinkes, o vakarą vainikavo jaukus laikas prie laužo 🔥 – kepė dešreles ir zefyrus. 🌭 🍡
Antrąją dieną mokinių laukė komandinių užduočių iššūkiai 🤝 , kuriuose netrūko bendradarbiavimo, sumanumo ir sutarimo. Vėliau visi tapo tikrais virtuvės šefais 👨🍳 👩🍳 – patys gaminosi pietus ir kepė gardžias picas 🍕 .
Stovykla dovanojo šypsenas 😊 , geras emocijas ir nepamirštamas akimirkas su draugais. Dienos pabaigoje, aptarę įspūdžius, pasidžiaugę, puikios nuotaikos grįžome namo. 💛
Stovykla organizuota Biržų rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio programos bei Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos lėšomis.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios gražios vasaros ir atostogų pradžios! 🌞 ✨
